wtorek, 14 kwietnia 2015

Yankee Candle - Cranberry Ice|Żurawina na zimno

Kocham żurawinę za jej słodko-cierpki smak i za dobroczynne działania na organizm. Czy wosk Yankee Candle - Cranberry Ice (zapach dostępny w goodies.pl) oddaje istotę tego owocu? A jak radzi sobie z oddaniem zapachu żurawiny przykrytej warstwą lodu i śniegu?Nie wiem kto pracuje w Yankee Candle i tworzy nowe zapachy. Ale cholera - ma dobrego nosa! To jest pewne. Ten wosk o zapachu oblodzonej żurawiny pachnie po prostu jak... oblodzona żurawina ;) Mieszkam na wsi, więc zima ma dla mnie charakterystyczny zapach, który lekko kłuje w nos, kiedy nabierze się za dużo mroźnego powietrza na raz. Ta nutka mrozu jest wyczuwana w tym wosku, ale to żurawinowe czerwone korale grają pierwsze skrzypce. Wosk ten do doskonale wyważone składniki, które składają się na smakowity zapach i powiem szczerze, że czując go aż chce się zjeść kawałek ;)

Jeżeli chodzi o intensywność i długość palenia to są bardzo dobre. Ten zapach jest mocny, ale też na tyle orzeźwiający, że nie męczy. W moim salonie, który ma ponad 30 m2 spokojnie wystarczy malutki kawałek, który jest wyczuwany przez około 7 godzin. Polecam zacząć od małych ilości, inaczej od nadmiaru dobrego może rozboleć głowa.
Wosk ten jak i świece o tym samym (i oczywiście innych) zapachu można kupić w goodies.pl

Znacie ten zapach? Lubicie żurawinę w takim wydaniu?
Buziaki, Mila :)

7 komentarzy:

 1. Jeszcze nie miałam tego zapachu, ale zastanawiam się teraz nad zamówieniem kilku bardziej letnich, owocowych :D Chociaż pewne i tak kupię nową, słodyczową kolekcję :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem jest to najpiękniejszy zapach wosku YC ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie, aż się zaczęłam zastanawiać jak pachnie lód ;) Żurawinę lubię, więc prędzej czy później pewnie kupię ten wosk :)

  OdpowiedzUsuń
 4. tego apachu nie znam, ale ogólnie bardzo lubię zapach żurawiny w świeczkach itp :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja najbardziej lubię żurawinę jeść :P
  Malinowe Ciasteczka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, miło mi, że mnie czytacie i komentujecie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...